Please wait ...
CENNÍK
ubytovania
Pobytové
BALÍČKY
|
SK EN
| Family Club Login

Partners

Creative Solution

Spokojný klient je pre nás najlepšou reklamou. Pomáha nám vytvoriť dobré meno našej spoločnosti.

SACR

SACR okrem prípravy a realizácie propagačných materiálov, infociest pre novinárov a touroperátorov, workshopov a účasti na veľtrhoch a výstavách CR doma i zahraničí spolupracuje i pri príprave a realizácií rôznych aktivít na podporu rozvoja cestovného ruchu.

Artlandia

ARTLANDIA, architektúra a dizajn, poskytuje široké spektrum služieb od Urbanizmu, projektov Architektúry, návrhov Interiérov a Nábytkového dizajnu až po firemnú korporátnu Grafiku, Reklamu a tvorbu Webových aplikácií.

Mutton

Dodávateľ vlastných aktivít a atrakcií nielen v regióne Liptov. Rafting, paintball, štvorkolky, prenájom stanov.

Slovakregion

Celoslovenský informačný portál. Spoznajte s nami Slovensko! Organizátor súťaží “Najkrajšie mesto a obec Slovenska” a “Primátor/Starosta Slovenska”, ktoré prebiehajú každoročne od 1.4. do 31.10.

Liptov

Klaster LIPTOV – združenie cestovného ruchu je združením právnických osôb založené s víziou vybudovať z Liptova európsky rozpoznateľnú destináciu cestovného ruchu. Združenie bolo oficiálne zaregistrované 8.8.2008, kedy mu bolo pridelené IČO a bolo zapísané do registra záujmových združení právnických osôb.

Horoškola

Chceš od malička liezť po skalách, ľadoch, letieť na paraglidingu alebo si vyšliapať na lyžiach dolinou a potom sa spustiť žľabom?Zatiaľ nevieš ako, kde a s kým začať?Rozhodol, či rozhodla si sa, že to vyskúšaš, ale nevieš ako?Neváhaj a skús to s nami!

Rafting

Skvelá adrenalínova aktivita pre začiatočníkov aj skúsených rafterov. Rafting sa hodí pre jednotlivcov, rodiny s deťmi aj na firemný teambuilding.

AGENTÚRA PANTER

Agentúra PANTER je tu pre vás od roku 2007. Pôsobíme hlavne v regióne Liptov - známom a atraktívnom centre cestovného ruchu. Preto sa zameriavame na najčastejšie vyhľadávané oblasti záujmu: REKLAMU a ZÁBAVU.

CECH Liptov

Cech združení vznikol pre Vaše potreby, aby sa aktivity cestovného ruchu viedli v súlade s atribútmi a tradíciami našeho regiónu za rešpektovania našich zákonov, zvykov a zvyklostí, s dôrazom na spoločné napredovanie regiónu ako celku a nie jeho trieštenie.

SPHERE CARD

Sme partnermi vernostného programu Sphere card a poskytujeme výhody a zľavy držiteľom kariet s logom Sphere card.

Ubytovanie na Slovensku

UbytovanieNaSlovensku.EU je najväčšia a najznámejšia ubytovacia stránka s priamym kontaktom na ubytovateľa na Slovensku.

Mega Ubytovanie na Slovensku

Portál MegaUbytovanie je najväčší ubytovací portál na Slovensku, ktorý Vám prináša už viac ako 3000 ubytovacích zariadení. Nájdete tu priame kontakty na ubytovateľov a skvelé tipy na výlety po celom Slovensku. Portál MegaUbytovanie zaradil Penzión Mária do najobľúbenejších ubytovacích zariadení na Liptove.